iPhone XS

Zánovní iPhone X za nejlepší ceny.

Apple iPhone XS disponuje displejem o velikost 5,8 palce. Displej Super Retina HD OLED je téměř přes celou plochu telefonu. Model XS disponuje Face ID, které nahrazuje Home Button a Touch ID. Apple iPhone XS má skvělý výkon díky čipům A12 Bionic.

Pořiďte si zánovní iPhone XS s výkonným procesorem a duálním fotoaparátem. Bezpečnost je zajištěna funkcí Face ID pro snadné odemykání a autorizaci. Zachyťte každý okamžik ve špičkové kvalitě.

Rozměry a hmotnost iPhonu XS

  • Šířka: 70,9 mm
  • Výška: 143,6 mm
  • Tloušťka: 7,7 mm
  • Hmotnost: 177 g

Rozdíl mezi iPhone X a XS

Konstrukce se nijak zvláště neliší. iPhone XS ovšem disponuje lepší odolností vůči vodě. Oba telefony mají skleněná záda, kovové rámečky a kvalitní OLED displej.

Fotoaparát iPhone X vs iPhone XS – oba telefony disponují kombinací hlavního fotoaparátu a fotoaparátu s teleobjektivem. iPhone XS dosahuje se svým hlavním fotoaparátem lepších výsledků. Rozdíl se ukáže nejvíce ve tmě. 

Pokud volíte mezi těmito dvěma modely a budete je moci pořídit za přijatelnou cenu, zaměřte se rozhodně na iPhone XS. Ten poskytne lepší fotoaparát, odolnější konstrukci a téměř o 50 % lepší výkon díky novému procesoru A12 Bionic