Servis

Pozáruční servis

Nabízíme pozáruční servis značek Apple, Samsung, Xiaomi, Huawei a další. Provádíme i ty nejnáročnější opravy Apple iPhone, iPad, Macbook, iMac, Watch a Airpods. Opravujeme i FaceID, NAND FLASH, Audio, CPU. 
Vytvoření přesného ceníku oprav je s ohledem na množství opravovaných zařízení, jejich modelů a variabilitu nemožné. Denně navíc přichází nové modely, ceny dílů a součástek se rapidně mění v řádu týdnů. 

Stačí nás kontaktovat na Facebooku, telefonicky nebo emailem a my Vám pošleme případnou cenu.

20-208574_customer-service-telephone-numbers-comments-scalable-vector-graphics.png 722545484

email-icon-free-vector info@acram.cz

U nás tedy vždy víte, kolik bude oprava stát. Nikdy nezvyšujeme dodatečně cenu oproti schválené cenové nabídce. V případě, že dojde k dodatečnému zjištění dalších závad, vytváříme novou cenovou nabídku. Pokud tuto novou cenovou nabídku neakceptujete, nehradíte žádné předchozí ani již vykonané práce. Tomu říkáme férové jednání. (Servisní podmínky)

 

Ceny pravidelně upravujeme a reflektujeme klesající hodnotu starších zařízení. Proto se 4 z 5 našich zákazníků rozhodnou zařízení opravit.

Předání telefonu

Před předáním zařízení je vhodné telefon nabít a odstranit úvodní heslo, protože každé zařízení je po opravě nutné otestovat. Pokud to není možné z důvodu poškození přístroje můžete jej uvést do objednávkového formuláře či při předání. Je možné samozřejmě provést opravu bez jakéhokoliv ověření funkčnosti, ovšem na riziko zákazníka.

Další informace

Pokud se telefon dá před opravou ovládat, je nutné ho zálohovat, aby se předešlo náhodnému ztracení dat. Může se stát, že po rozebrání mobilu se potrhají konektory a telefon už není funkční. Stává se tak hlavně u vyplavených telefonů kde jsou spoje zoxidované a tudíž křehké.

Pokud je telefon zasažený kapalinou, tak jej nenabíjejte. Ihned ho přineste do servisu.